Ana Sayfa
Duyurular
Rosetta Stone Library Solution (dil Eğitim ve Öğrenim Seti) [1 Haziran 2017]

Rosetta Stone Library Solution (Dil Eğitim ve Öğrenim Seti) [1 Haziran 2017]

Rosetta Stone veritabanının erişim linki:
http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&site=rosettrial

Rosetta Stone Mobil Uygulama Erişim Kılavuzu

https://www.youtube.com/watch?v=Vya2d-zCBdE&feature=share

Rosetta Stone Library Solution (Dil Eğitim ve Öğrenim Seti) nedir?
Rosetta Stone Library Solution veritabanı; araştırmacılarınızın ve kurum çalışanlarınızın istifade edebileceği, ister başlangıç seviyesi olsun, isterse ileri seviyede kullanabileceği 30’un üzerinde dil içeren dünyanın en popüler dil eğitim setidir. Dünya üzerindeki her türlü eğitim kademesinden 22,000’den fazla okul, 8,000’den fazla özel şirket (Vodafone, Siemens, EasyJet, Tripadvisor, TDK, Hitachi gibi) ve 9,000’den fazla ulusal/uluslararası kâr amacı gütmeyen organizasyonun kullanmakta olduğu, dünyanın bir numaralı online dil eğitimi ve öğretimi setidir. 1,000’nin üzerindeki değerlendirmeye göre, 5 yıldız üzerinden 4.7 puan alarak bu alanda en yüksek puana sahip dil öğrenme aracıdır.
Bildiğiniz üzere kültürler arası etkileşim arttıkça dil öğrenmeye olan ilgi ve ihtiyaç da artmaktadır. Bu yenilikçi dil çözümü de bu ihtiyacı karşılamaktadır. Rosetta Stone’un başarısı “patentli ve ödüllü” Dynamic Immersion yöntemine dayanmaktadır. 22,000’den fazla okul tarafından 20 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır.
Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde (Dynamic Immersion), ezberleme ve çeviri yapmak zorunda kalmaksızın konuşma, yazma, okuma ve anlama becerilerini, ana dilinizi öğrenirken kullandığınız doğal yöntemlerle öğrenirsiniz. İşte bu nedenle, dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.
İçerdiği 30 dilden sadece birkaçı:
· Almanca
· Arapça
· Çince
· Farsça
· Flemenkçe
· Fransızca
· Hintçe
· İbranice
· İngilizce (Amerikan)
· İngilizce (İngiliz)
· İspanyolca (Latin Amerika)
· İspanyolca (İspanya)
· İsveççe
· İtalyanca
· Japonca
· Korece
· Latince
· Lehçe
· Rusça
· Türkçe
· Urduca
· Yunanca